Vandaag 25-11-2017 was het dan eindelijk zover, de open dag welke georganiseerd werd door Chikara Koi, ofwel John en Ans de Leur. Het echtpaar wat de Koihobby dichterbij brengt, en daarmee bedoel ik dat zij de hobby juist voor de beginnende Koihobbyist zonder drempel toegankelijk maakt
Deze open dag stond dan ook in het teken van vijverbouw, vijverbouw in de breedste zin van het woord. John en Ans hadden de crème de la crème onder de koibouwers uitgenodigd, van filterbouwers (AEM) tot een folieplakker (Andy Kaak) waarover in deel twee meer over zijn kunsten. En ook onze zuiderburen werden betrokken bij het geheel.
Deze zuiderburen waren Marc Kriel en Martien Claesens, Martien en Marc vormen samen de moderators van koivrienden.be dit forum wat bekent is van zijn Crielzeef en uiteraard de airlift. En ook zijn zij bekent omdat Koivrienden.be altijd respect heeft naar elkaar. Er mag en wordt nooit gescholden, nee er wordt respectvol omgegaan met elkaar, ook met de beginnende Koihobbyist, sterker hier wordt nog voorzichtiger mee omgegaan!


Daarnaast kon je bij John en Ans ook goed terecht voor info over luchtpompen, waterpompen en alles wat er nodig is om de Koivijver draaiende te houden. Nu ik zo in mijn enthousiasme aan het tikken ben, vergeet ik te vertellen dat het gyga druk was deze dag veel mensen die kwamen om een praatje, maar ook zeer veel die info kwamen slurpen.

En over slurpen gesproken, koffie frisdrank was er meer dan voldoende. Met natuurlijk ook weer de bekende bitterballen, kaas, worst en pinda’s, kortom aan drinken en eten geen gebrek.
Hieronder het interview met Marc Criel (uitvinder van de Crielzeef) in het volgende deel over de open dag zie je meer foto’s en video’s over onze mooie hobby.
Wederom mooi uitgelegd hoe het in de basis werkt met airlift.
Voor meer info hierover kan men terecht bij http://www.koivrienden.com
Ook zeer goed camerawerk 😉
Goed gedaan Engel
Thanks Martien!
Dat is het mooie aan deze hobby. Het is ook de ideale tijd om nu je plannen te maken zodat je in het voorjaar kunt gaan genieten.
Een zeer gezellige en zeker geslaagde dag.
Goed verhaal engel, dank voor de gezellige dag.
Dankjewel Martien,
Ik vond het ook fijn jou weer te zien!
Was inderdaad druk bezochte en voor de meeste een leerzame dag.
Leuk om je daar weer tegen te komen Engel
Gr Martin
Ja Martin het was zeker leuk.
Ik neem spoedig contact met jou op.